Ďakujem úžasným ľuďom okolo mňa, ktorí ma dostali tam, kde som a, ktorí mi pomájajú zdolávať menšie ciele a tak sa dostávam pomaly ale isto k vyžším métam.  Je ich pri mne dosť veľa, niektorí už prestali so mnou kráčať po jednej ceste a iní sa pridali. Pár ich ostáva. Za svoj úspech vďačím poslednou dobou hlavne jednému skvelému človeku, ktorý mi ukázal svet z inej stránky a pri ktorom som veľmi veľa pochopil a  sa stále učím. Jan Rejfek, s ktorým sme zahájili spoluprácu pri prvej výstave OPEN ART FESTIVAL v Prahe na Barrandove, ktorú poriadal úžasný Lukáš Kocúr a budúci ročník budeme spolu s Janom patrónmi festivalu európskeho charakteru.  Ale hlavne chystáme veľkú výstavu v Bratislave, túto jeseň a spoločnú textovo-fotografickú publikáciu, ktorá bude v 4 jazykových mutáciach.

Musím spomenúť aj človeka, ktorého osobne nepoznám a ktorý stojí akoby v pozadí a snaží sa ma dostať tam, kam patrím. Je to novinár a skvelý človek Števo Šperka.

Nikdy som nebol skromný a nedokážem sa hrať na skromného, keď taký nie som, ale budem stáť pri týchto ľuďoch hrdo a zároveň s pokorou. Ďakujem 🙂

2014-08-05-OK